To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Zabrze.

Pracownik magazynowy-pracownik ds. opracowania przesyłek i ładunków

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.
Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Stanowisko ds. opracowywania przesyłek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przyjmowanie i opracowywanie przesyłek

Ewidencjonowanie przesyłek i przekazów

Bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego

Rozliczanie z pobranych do doręczenia przesyłek oraz rozliczanie placówek z przyjętych przekazów i przesyłek

WYMAGANIA:

Orzeczenie o niepełnosprawności

Wykształcenie minimum zawodowe

Posiadasz umiejętność szybkiego pisania na komputerze

Gotowość do pracy zmianowej (w tym godziny nocne)

Jesteś osobą sprawną fizycznie

OFERUJEMY:

Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

Pensję zawsze na czas oraz premię,

Wsparcie doradcy zawodowego, psychologa, prawnika

Możliwość nieodpłatnego udziału w szkoleniach

Dodatki motywacyjne i na dojazdy

Projekt „Aktywuj pracę” realizowany w ramach pilotażowego programu „Praca-Integracja”

jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Zachęcamy do kandydowania osoby z niepełnosprawnością

  • Dodane o 09:49, 14 września 2020
  • Wyświetleń:84
  • ID ogłoszenia: 612805030

Ogłoszenia użytkownika Dorota